Boğaz Turu

Boğaz Turu

Marmara Denizi ile Karadeniz’i birbirine bağlayan ve her göreni kendine hayran bırakan İstanbul Boğazı insanın hatıralarında derin izler bırakacak bir güzelliğe sahip. Ailenizle, sevdiklerinizle ya da arkadaş grubunuzla uzun zamandır hak ettiğinizi düşündüğünüz bir kaçamak varsa Boğaz turu seçeneğine göz atabilirsiniz. İstanbul Boğaz Turu süresince sadece siz ve denizin eşsiz sesi olur, hayatın tüm sıkıntılarından uzaklaşırsınız.

Boğaz ve Ada Turları

Tarihte sayısız medeniyete kucak açan İstanbul’un kıyılarında tekneyle usul usul gezmenin fikri bile sizi heyecanlandırıyorsa doğru yerdesiniz. Biz Sezgun Tur olarak İstanbul’un müdavimlerine de misafirlerine de şehrin görülmeye değer güzelliklerini sunmak için sadece bir köprüyüz. Denizin kucağında hafifçe esen meltemler saçlarınızı okşarken zaman dursun isteyeceksiniz. Boğaz ve Ada turları sayesinde şehrin dilinden anlayacak ve artık İstanbul’a bambaşka bir pencereden bakmanın zevkine varacaksınız.

Yemekli Boğaz Turu

Görsel şölene bir de en lezzetleri tatları ekleyerek neşenizi iki katına çıkarabilirsiniz. Size özel sunduğumuz menüleri değerlendirerek akşam yemeğinizi eşsiz güzelliğe sahip tekne atmosferine taşıyabilir, sevdiklerinizle kadehlerinizi gökyüzünden size göz kırpan yıldızlara kaldırabilirsiniz. Yemekli boğaz turu için istediklerinizi bize iletmeniz ve sonrasında masanızın donatılmasını beklemeniz yeterli. İsterseniz arkadaşınızın aldığı terfiyi kutlayın isterseniz hayatın koşuşturmacasından küçük bir kaçamakla sıyrılın. Her ne amaçla olursa olsun yemekli Boğaz turları kısa sürede yüksek enerjiye kavuşmanızı sağlayacak.

Boğaz Turu İle Tarihin Kapılarını Aralayın

Yaz aylarında ayrı kış aylarında ayrı güzelliğe sahip olan İstanbul Boğazı ilkbahar aylarında ise bambaşka bir yüzünü bizlere gösteriyor. Renk renk açan çiçekler ve yuvalarına uçan kuşların cıvıltıları bir araya gelerek sanki ruhunuzu dinlendirmek için çabalıyor. Bu anlara tanık olmak ve İstanbul Boğazı’nın dört bir yanını saran tarihi güzellikleri görmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Galata Kulesi’nden Topkapı Sarayı’na Boğaziçi Köprüsü’nden Rumeli Hisarına kadar tadına doyulmayacak bir seyir İstanbul Ada Turları ile sizi bekliyor.

Boğaz Turu Fiyatları

‘’Sana bir de en derin denizinden baktım güzel İstanbul!’’ demek için size özel hazırladığımız teknede tur organizasyonu detaylarına göz atabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat aralığında Sezgun Tur kalitesiyle yemekli ya da yemeksiz Boğaz turu organizasyonları sizi bekliyor. Değişen Boğaz turu fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için siteminizin iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

WhatsApp chat