Teknede Düğün

Teknede Düğün

Hayatınızın en özel günlerinden birini İstanbul’un eşsiz manzarasında karşı geçirmek, sevdiklerinize unutulmayacak bir gece yaşatmak ve üzerinden yıllar da geçse de ilk gün ki gibi düğününüzü hatırlamak için teknede düğün organizasyonumuza göz atabilirsiniz. Siz sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşırken biz gününüzü güzelleştirmek adına tüm detayları sizin yerinize düşünür ve programın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlarız.

Evliliğinize Tekne Düğün Eşliğinde Fark Yaratın

Gökyüzündeki yıldızlar gecenize ışık katarken şehrin büyüleyici manzarası şahitliğinde, hafif meltemler sırtınızı okşarken yeni bir hayata ‘’evet’’ demek ister misiniz? Bu soruya da vereceğiniz cevap evet ise Sezgun tur ailesi olarak tüm isteklerinizi yerine getirmek için sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Uzun zamanda aklınızdan çıkmayan teknede düğün şimdi en romantik haliyle karşınızda! Evliliğiniz tekne düğün ile mükemmel başlasın ve tüm gece sizin istekleriniz doğrultusunda şekillensin.  

Her Mevsimde Teknede Düğün

Teknede düğün yapma kararınızı kesinleştirdikten sonra istediğiniz tarihi bize iletmeniz yeterlidir. Bu tarih ve sizin istekleriniz üzerinden gerekli düzenlemeleri yaparız. Bu aşamada kendinizi hava koşullarına göre sınırlandırmanıza da gerek kalmaz. Teknemizin hem açık hem de kapalı alanı olduğu için mevsim fark etmeksizin düğününüzü teknede yapabilir, dünya evine deniz üzerinde girmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Teknede Düğün İkramları Nasıl Olur?

Evliliğinizin tekne düğün ile mükemmel bir şekilde başlayacağı o gecede sevdiklerinize sizin seçtiğiniz kokteyl ve ikramları sunarız. Gece hoş geldin kokteyl ile başlar ve sonrasında soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, salatalar ile devam eder. Son olarak da meyve ya da tatlı seçenekleri masadaki yerlerini alır. Düğününüz için yapacağınız içecek seçiminde de alkollü ve alkolsüz içecekler bulunur. Teknede düğün ile İstanbul Boğaz turu yaparken göz alıcı manzaralar eşliğinde sevdiklerinizle yemeklerinizi yiyebilir, eğlence öncesinde hoş sohbetli vakitler geçirebilirsiniz.

Tekne Süslemeleri Nasıl Olur?

En önemli detaylardan birini süsleme olarak ifade etmek mümkün. Düğün için kullanılacak süslemelerden bu süslemelerin rengine, düğünün konseptinden gelin masasına kadar pek çok detay için önceden siz sunacağımız seçeneklere göz atabilir ya da aklınızdaki süslemeleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknede Düğün Fiyatları

Teknede düğün fiyatları pek çok faktör etkilenir. Gelecek olan kişi sayısından seçilecek olan menülere, süslemelere ve tarihlere kadar uzanan bu faktörler sürekli değiştiği için her çifte aynı fiyatı vermek mümkün olmaz. Bu nedenle Sezgun Tur’un iletişim sekmesinden bilgilerimizi alarak bize ulaşabilir, kesin bir fiyat alabilirsiniz.

 

 

 

WhatsApp chat