Teknede İftar

Teknede İftar Yemeği

İnsana güneş ışığında ayrı gecenin karanlığında ayrı bir tat veren İstanbul Boğaz’ında sevdiklerinizle birlikte orucunuzu açıp ardından sıcak çaylarınızı yudumlamak ister misiniz? Yoğun geçen bir günün ardından teknede iftar yemeği organizasyonu sayesinde neşenizi geri kazanabilirsiniz. İsterseniz şirketinizdeki ekibinize özel bir yemek düzenleyin isterseniz de sadece sevdiklerinizi davet edin. Teknede iftar yemeği için yapacağınız tüm seçimler sizin! Sezgun Tur ailesine isteklerinizi bildirin ve gerisini profesyonel ellere bırakın. Huzur bulacağınız teknede iftar organizasyonu ile Ramazan ayının ruhuna uygun bir akşam geçirebilirsiniz.

Sultanahmet Camii Manzaranız Olsun

Denizin tam ortasında, karşınızda İstanbul’un iç açan manzarası, diğer yanınızda Sultanahmet Camii’nin görülmeye değer silueti ve susuzluğunuzu almak için çabalayan rüzgarın esintileri… Başka bir mekanın bir arada sunamayacağı pek çok güzelliği sunan teknede iftar yemeği organizasyonu bu Ramazan ayınızı unutulmaz kılacak. Deniz havası eşliğinde sevdiklerinizle ezanın okunmasını bekleyecek ve birlik olmanın tadını bir kez daha alacaksınız. Kapalı iftar mekanlarından sıkıldıysanız ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız teknede iftar yapmak size ve sevdiklerinize çok iyi gelecek.

Teknede İftar Yemeği Menüleri

11 ayın sultanı Ramazan’ın bereketiyle başlayan iftar yemekleri beraberinde sevgiyi, hoş görüyü ve birlikteliği de getiriyor. Tüm bu güzel duyguları önem verdiğiniz insanlarla yaşamak için yemekli boğaz turu fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ramazan ayına özel hazırlanan menüler ile hem sağlıklı hem de doyurucu alternatifleri sizlerle buluştururuz. Orucun açılmasıyla başlayan yemekli boğaz turu birbirinden lezzetli çorbalarla devam eder ve ardından günün anlam ve önemine uygun ana yemeklere sıra gelir. Tatlı ve meyve ikramlarıyla da teknede iftar yemeği menülerine zenginlik katarız. İstekleriniz doğrultusunda iftar menülerinde değişiklikler ve eklemeler de yaparız.

Teknede İftar Yemeği Fiyatları

Teknede vereceğiniz iftar yemeği organizasyonu, kapalı bir mekanda vereceğiniz iftar yemeğinin fiyatlarından çok da farklı fiyatlar sunmaz. Seçtiğiniz menü ve belirtiğiniz kişi sayısı sonrasında alacağınız teknede iftar yemeği fiyatları keşke bu organizasyonu daha önceden yapsaydık bile dedirtebilir size. Sezgun Tur ailesi olarak bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla kaliteli hizmeti sizlere sunmanın mutluluğu içerisinde rezervasyonlarınızı bekliyoruz.

 

WhatsApp chat