Teknede Kına

Teknede Nişan Organizasyonu

Gün tüm güzelliğiyle batmaya ve yerini gecenin huzur veren havasına bırakmak üzereyken nişanınıza gelen misafirlerinizi tekne girişinde karşılamak ister misiniz? Tüm sevdiklerinizi bir arada görmek ve gözlerindeki beğeni ışıklarına şahit olmak için yapmanız gereken tek şey Sezgun Tur bünyesinden teknede nişan için randevunuzu almak. Mutluluğa atacağınız ilk adımın unutulmayacak manzaralara sahip olmasını en az sizin kadar istemekle birlikte nişan gününüzdeki her detayı size özel tasarlıyoruz.

Nişanınızda Büyüleyici Manzaralar Sunun

Klasik nişan törenleri size göre değilse, farklı bir konsept ile nişanınızı yapmak istiyorsanız İstanbul Boğaz’ının serin sularıyla küçük bir anlaşma yapabilirsiniz. Misafirlerinize hem şık bir nişan töreni hem de İstanbul’un birbirinden güzel manzaralarını bir arada sunma fikri teknede nişan yapmak için mükemmel bir neden. Boğaz turu yaparken tören akışına kendinizi bırakabilir, teknede nişan yaparak tüm gözleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Nişanınızın üzerinden geçen günler bile o muhteşem gecenin unutulmasına engel olacak.

Teknede Nişan Menüleri

Nişan töreninizde misafirlerinize lezzetli tatlar sunmak için size özel hazırladığımız menülere göz atabilir ya da dilediğiniz tatları menülere ekleyebilirsiniz. Başlangıç kokteyli ile başlayan ikramlar sonrasında ara sıcaklardan ana yemeğe, tatlılardan meyvelere kadar uzanan geniş bir yelpaze sunar. Size özel hazırlanan tekneniz Boğaz turu atarken size de sevdiklerinizle neşe içerisinde yemeklerinizi yemek kalır.

Teknede Nişanda İçin Süsleme Nasıl Olmalı?

Teknede nişan için yapılan süslemeler aslında organizasyonun en önemli aşamasını içerir. Nişanınız için özel bir konseptiniz varsa eğer süslemeleri ona göre yapabilir ya da size özel hazırlayacağımız seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz renk uyumunu da sizin isteklerinizi doğrultusunda yapabiliriz. İstanbul Boğazı’nın tam da ortasında yapacağınız nişan töreni için mavi tonlarını, inci şekillerini ya da doğayı çağrıştıran süslemeleri tekne girişinden masanıza kadar özel olarak dizayn edebiliriz. Sezgun Tur ailesi olarak mutluluğa atacağınız ilk adımda gönlünüzden geçenleri gerçekleştirmekten mutluluk duyarız.

Teknede Nişan Fiyatları

Birçok kişi nişan töreni için çok dar ve havasız alanlara gereğinden fazla ödeme yapabiliyor. Sizi bu dertten kurtarmak için teknede nişan organizasyonunuzu en ince ayrıntısına bütçenizi sarsmadan düzenliyoruz. Zamana, kişi sayısına ve menülere göre değişen teknede nişan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, tüm sorularınıza en doğru cevabı bulabilirsiniz.

 

 

 

 

WhatsApp chat