Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet Balosu

Mezuniyet kelimesi hem hüznü hem de sevinci bir arada taşır. Bu kelimeyle birlikte bir devir kapanır ve yeni bir devir başlar. İlkokuldan ortaokula liseden üniversiteye kadar uzanan mezuniyet, her birinde ayrı tatlar bırakır. Biz Sezgun Tur ailesi olarak gençlerimizin en mutlu günlerinde yanlarında olmaktan ve onları neşeyle geleceğe hazırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sizler için unutulmayacak bir teknede mezuniyet yılı kutlaması ile karşınızdayız!

Teknede Eğlenceli Mezuniyet Balosu

Gençlik demek enerji, kahkaha ve çılgınlık demek. Sıradan mezuniyet partileri sizin ve arkadaş çevrenizin ilgisini çekmiyorsa teknede mezuniyet balosu yaparak eşsiz anılar biriktirebilirsiniz. Uzun ve zorlu geçen eğitim öğretim hayatı sonrasında gönlünüze göre kaliteli bir şekilde eğlenmek sizin de hakkınız. Tek bir mekanda hep aynı görüntüler eşliğinde saatlerinizi geçirmektense İstanbul Boğaz turu yaparak eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Gökyüzünün insana huzur veren kolları altında tüm gün ve tüm gece sadece size ait. Mezuniyet balonuzda çekileceğiniz fotoğrafların her biri özel bir dış çekimin eseriymiş gibi olacak ve size, yıllarca aynı sırayı paylaştığınız arkadaşlarınızla görenleri kendine hayran bırakan pozlar kalacak.

Teknede Mezuniyet Balosu Seçenekleri

Bir yandan Kız Kulesi’nin gülümseyen silüeti diğer yandan şehrin denize yansıyan ışıkları eşliğinde biten dersleri kutlamak için Sezgun Tur iletişim numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. İsterseniz ilkokul ve ortaokul mezuniyeti için sınıf anneleriyle görüşebilir, ortak fikirlerinizi sunarak bize iletebilirsiniz. İsterseniz lise mezuniyetlerine özel ayarlamalar isteyebilir ya da üniversitelilere yakışır bir gece talep edebilirsiniz. Teknede eğlence dolu bir mezuniyet her yaşın hakkı ne de olsa.

Teknede Mezuniyet İçin Menüler

Bize bildireceğiniz kişi sayısına göre istediğiniz menüleri mezuniyet balosu öncesinde ya da sırasında servis eder, içeceklerinizi yine sizin seçiminize göre ayarlarız. İlkokul ve ortaokul mezuniyet balolarında anne ve babaların katılımlarına göre düzenlemeleri gerçekleştiririz. 18 yaşından büyük gruplar için alkollü içecek seçeneklerini de sunar istekler doğrultusunda teknede eğlenceli mezuniyet partisi için tüm şartları yerine getiririz.

Teknede Mezuniyet Balosu Fiyatları

İlkokuldan da olsa üniversiteden de olsa insanın başına bir kez gelen mezuniyet balosu teknede olduğunda çok daha keyifli bir hal alıyor. Çocuklarınıza ya da arkadaşlarınıza bu keyfi yaşatmaktan için teknede mezuniyet yılı kutlaması planlayabilirsiniz. Mezuniyet balosu olduğu için toplam tutar kişi başına bölüneceği için aynı zamanda çok da hesaplı bir fiyat seçeneğiyle karşılaşmanız mümkün. Teknede mezuniyet organizasyonu fiyatı sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürecek.

 

WhatsApp chat