Teknede Sünnet

Teknede Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuğunuzun sünnet düğününü yıllar sonra neşeyle hatırlaması için tercihinizi teknede sünnet düğünü organizasyonundan yana kullanabilirsiniz. Küçük yaştaki çocukların heyecanla ama bir o kadar da korkuyla bekledikleri o günün bambaşka bir hal almasını sağlamak siz anne ve babaların elinde. Balonlarla süslenmiş ve birbirinden eğlenceli konseptlerle düzenlenmiş bir sünnet düğünü hem size hem de çocuğunuza yüz gülümseten anılar bırakacak.

Teknede Sünnet Düğünü İle Tabuları Yıkın

Çocuğunuzun en önemli ve özel günlerinden biri olan sünnet düğünü için kapalı ve dar salonları aklınızdan çıkarın ve sevdiklerinizle birlikte İstanbul Boğazı’na karşı hoş vakitler geçirin. Uzun yıllardır süre gelen salon konsepti anlayışından çıkarak oğlunuzun çok daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Her Müslüman aile için büyük bir önem taşıyan sünnet düğünü için Sezgun Tur hem minikleri hem de küçükleri düşünerek düzenlemeler yapar. Sünnet çocuğu kendi partisine olan hayranlığıyla etrafa gülücükler saçarken siz anne ve babasına bu anın tadını doyasıya çıkarmak kalır.

Teknede Yemekli Sünnet Düğünü

Çocuğunuzun hayalini kurduğu, arkadaşlarına anlatmak için sabırsızlandığı ve korkularını yenmeye başladığı sünnet düğünü için çeşitli seçenekler bulunur. Anne babalarımızın istekleri bu seçeneklerin şekillenip değişmesinde büyük bir önem taşır. Dilerseniz sünnet düğünü öncesinde misafirlere istediğiniz menülere göre yemek servisi yapılır, dilerseniz başlangıç kokteyl tadında tüm gece çeşitli atıştırmalıklar ikram edilir. Bu aşamada yapmanız gereken sadece bize isteklerinizi bildirmek. Biz sizin için her detayı ayarlarken siz, Boğaz turu esnasında neşeyle koşuşturan oğlunuzu izlerken yılların aslında ne kadar da güzel geçtiğini düşünmekten kendinizi alamayacaksınız.

Teknede Sünnet Düğünü İçin Rezervasyon

Her erkek çocuğunun bir kere başına gelen ve uzun yıllar dillerden düşmeyen sünnet düğünü için teknede karar kıldıktan sonra internet sitemizde bulunan iletişim kısmından Sezgun Tur ailemize ulaşabilirsiniz. Sünnet düğünü öncesinde bize tarih ve detaylar hakkında bilgi vermeniz ve bu doğrultuda düzenlemeleri yapmamız gerekir. Özellikle yaz aylarındaki yoğun taleplerden dolayı rezervasyon işlemlerinizi son ana bırakmadan yaparak planlarınızın kusursuz işlemesini sağlayabilirsiniz.

Teknede Sünnet Düğünü Fiyatları

Küçük oğlunuz her geçen gün gözlerinizin önüne büyük bir keyifle büyürken sizi saran sünnet düğünü organizasyonu telaşında yanınızdayız. İstediğiniz özelliklere göre sünnet düğünü fiyatları hakkında düzenleme yapar ve sizin bütçenize uygun seçenekler sunarız. Minik beyefendiye teknede sünnet düğün yaparak ona unutulmaz bir gece yaşatmak isterseniz size bir telefon kadar uzaktayız.

 

WhatsApp chat